Piknik planszówkowy

8 uczniów klasy 1c siedzi na kocykach w szkolnym ogródku i gra w gry planszowe. Chociaż pogoda może nieco utrudniać wymarzony scenariusz pikniku, to fajną atmosferę można stworzyć w każdych okolicznościach. Wystarczy tylko spakować trochę prowiantu, wziąć kocyk pod pachę i wybrać ciekawe gry. Potem już tylko rozkładamy kocyk i cieszymy się wspólną zabawą. Gry planszowe i karciane to nie tylko dobra zabawa w miłym gronie, to również całkiem niezły trening komunikowania się i przestrzegania ustalonych reguł gry.

10 uczniów klasy 3b w szkolnym ogródku siedzi na kocykach, gra w gry planszowe i zajada przekąski. 7 uczniów klasy 3a siedzi na kocykach, gra w gry planszowe i zajada przekąski. 11 uczniów klasy 1a w szkolnym ogródku na kocykach gra w planszówki wraz z nauczycielką. W tle widać plac zaba 6 uczniów klasy 2b siedzi na kocykach w sali lekcyjnej i gra w gry planszowe. 10 uczniów klasy drugiej siedzi na ławeczkach na szkolnym placu zabaw i gra w gry planszowe. 8 uczniów klasy 1c siedzi na kocykach w szkolnym ogródku i gra w gry planszowe.