Smerfny Dzień w 2c

23 uczniów klasy 2c siedzi lub kuca w sali przy rzędzie stolików trzymając w rękach papierowy talerzyk z gofrem. Na pierwszym planie duży talerz z goframi, w tle laptop i tablica.W ramach Międzynarodowego Projektu Edukacyjnego „Z kulturą mi do twarzy” uczniowie klasy 2c zrealizowali zadanie „Smerfne zabawy i gofry”.W ramach tematycznych zajęć zapoznali się z kulturą Belgii, przebrali się za bohaterów belgijskiej bajki Smerfy, obejrzeli starą wersję bajki z czasów, gdy ich rodzice byli dziećmi, a dzięki mamie Natalie Cota wypróbowali przepis na gofry po belgijsku. Degustacja gofrów zwieńczyła Smerfny Dzień. Były pyszne, palce lizać, dziękujemy Pani Emilii.23 uczniów klasy 2c siedzi lub kuca w sali przy rzędzie stolików trzymając w rękach papierowy talerzyk z gofrem. Na pierwszym planie duży talerz z goframi, w tle laptop i tablica.23 uczniów klasy 2c przebranych za Smerfy stoi lub kuca w sali na tle tablicy multimedialnej wyświetlającej flagę Belgii.Na pierwszym planie uczennica klasy 2c rozbijająca jajko do miski oraz mama innej uczennicy. Na drugim planie uczniowie 2c siedzący przy rzędzie stolików i przyglądający się temu. W tle stolik z miseczkami i produktami spożywczymi.4 uczniów klasy 2c stoi przy stoliku z produktami spożywczymi i nakłada sobie smakołyki na swojego gofra. W tle uczniowie siedzący przy stole z talerzykami i goframi.