Misie opanowały szkołę

Grupa ponad 30 uczniów stoi lub siedzi, kilkoro uczniów trzyma w dłoniach pluszowego misia. W środku grupy wielki pluszowy miśUczniowie klas 1-3, podobnie jak ich młodsi koledzy i koleżanki z „zerówek”, świętowali w piątek Światowy Dzień Pluszowego Misia. Uczniowie mogli przynieść do szkoły swojego ulubionego pluszowego przyjaciela, który umilił im czas spędzony w szkole.Grupa ponad 30 uczniów stoi lub siedzi, kilkoro uczniów trzyma w dłoniach pluszowego misia. W środku grupy wielki pluszowy miś Uczniowie klasy 3a ustawieni w dwóch rzędach. Z przodu dzieci siedzą, z tyłu stoją, w dłoniach trzymają patyki z misiami. W tle szafki.Grupa dzieci tuląca maskotki misiów przed interaktywną tablicą, na której wyświetlane są portrety misiów. Dwie dziewczynki z przodu klęczą. Pozostałe dzieci stoją. Grupa dzieci siedzi w 3 rzędach, pośrodku nich wielki miś, do którego przytulają się dziewczynki siedzące po jego prawej i lewej stronie.Pluszowy miś leży na podłodze, dookoła pluszaka stoi 5 uczniòw.5 uczniòw stoi trzymajac w dłoniach talerzyk, liżąc miòd.