Sadzimy cebulki wiosennych kwiatów

Uczniowie 3b w tym roku, podobnie jak w ubiegłym, posadzili cebulki wiosennych kwiatów, wydłużający tym samym przyszkolną rabatę. Żonkile, tulipany, szafirki, krokusy i inne – w paczce od Fundacja NOVA – Klub Sąsiedzki Chełm [DZIĘKUJEMY! ❤] było tak dużo cebulek, że prace zostały podzielone na kilka dni.

A już za kilka miesięcy wszyscy będziemy mogli podziwiać efekty pracy uczniów 🌷🌷🌷 Uprzedzając komentarze😄W zeszłym roku dziki nie odwiedziły „stołówki” więc mamy nadzieję, że tym razem również będą omijać nasz ogródek z daleka 😅

15 uczniów stoi przed poletkiem, w tle szkoła i boisko szkolne. Na poletku stoją 2 dziewczynki, które trzymają w rękach grabie.
Grupa dzieci w różnych częściach rozkopanego poletka stoi, pochyla się ,klęczy. Większość w dłoniach trzyma cebulki kwiatów.