Spotkanie z alpakami

Grupa uczniów karmi alpaki marchewką19 października klasy 4c i 5b wybrały się na wycieczkę do gospodarstwa ,,Alpaki Bojano”. Uczniowie spędzili niezapomniane chwile podczas karmienia alpak, kóz, długowłosych  krów czy królików. Gospodarz opowiedział uczniom o cechach charakterystycznych zwierząt oraz jak należy się nimi opiekować.  Alpaki chętnie dawały się pogłaskać i przytulić. Oprócz tego zobaczyliśmy papugi, kury ozdobne i bażanty. Wizyta zakończyła się pokazem olbrzymich baniek mydlanych i ogniskiem z kiełbaskami. Z nieschodzącymi uśmiechami z twarzy i pełni pozytywnych wrażeń wróciliśmy do domu.
Grupa uczniów piecze kiełbaski przy ognisku Brązowa alpaka, w tle uczniowie karmiący zwierzęta Grupa uczniów karmi alpaki marchewką Grupa uczniów karmi alpaki marchewką Kilkunastu uczniów karmi i głaszczę króliki w zagrodzie