Projekt Czytelniczy „Czytam dzieciom”

Dziś klasa 1b zakończyła Projekt Czytelniczy „Czytam dzieciom”.
Projekt ten realizowaliśmy wspólnie z rodzicami w drugim semestrze.

Co tydzień chętny rodzic czytał dla całej klasy wybraną książkę. Serdecznie dziękujemy za współpracę, chęci i poświęcony czas. Z niecierpliwością czekamy na kolejne spotkania w przyszłym roku szkolnym.W ławkach szkolnych siedzą dzieci. Siedzą tyłem widać ich plecy i głowy .Siedzą po dwie osoby w ławkach. Przed nimi na krzesełku siedzi Pani -MAMA która czyta dzieciom. Za mamą znajduje się tablica i rzutnik.

 Trzy rzędy ławek z dzieci. Siedzą po dwie osoby w ławce. Po prawej stronie jest ściana z pracami plastycznymi. Po lewej są okna szkolne. Prze środkowym rzędem ławek siedzi mama i czyta dzieciom książkę
Dzieci tworzą koło. Mają wystawione rękę przed siebie. W ręce trzymają piórka zakładki .