Mistrzostwa Szkoły w Pływaniu

6 czerwca 2024r. zgodnie z tradycją naszej szkoły odbyły się Mistrzostwa w Pływaniu. Poniżej prezentujemy wyniki:

Klasy 5

KRAUL 🏊‍♀️
dziewczynki
🥇Basia Wilińska
🥈Pola Jurgiel
🥉Alicja Dąbrowska
chłopcy
🥇Michał Chyła
🥈Julian Pazderski
🥉Jan Zblewski

STYL GRZBIETOWY 🏊‍♀️
dziewczynki
🥇Pola Jurgiel
🥈Basia Wilińska
🥉Marysia Zielińska
chłopcy
🥇Julian Pazderski
🥈Falco Gryziecki
🥉Jan Zblewski

STYL KLASYCZNY 🏊‍♀️
dziewczynki
🥇Alicja Dąbrowska
🥈Rita Rybińska
🥉Helen Zielińska
chłopcy
🥇Michał Chyła
🥈Franek Zawistowski

RYWALIZACJA DRUŻYNOWA 
I MIEJSCE KLASA 5B czas 1.40
II MIEJSCE KLASA 5A czas 2.06

Wyniki klas 5

Sześciu uśmiechniętych uczniów z klas piątych stoi na podium, troje uczniów siedzi na podium. Z lewej strony podium stoi chłopiec, a z prawej pani dyrektor. Niektóre z dzieci mają zawieszone na szyjach medale. Dwóch chłopców trzyma w rękach dyplomy. Trzech chłopców stoi na podium na pływalni. Na szyjach mają zawieszone medale. Po prawej stronie stoi pani dyrektor. Trzy dziewczynki stoją na podium na pływalni. Na szyjach mają zawieszone medale. Po prawej stronie stoi pani dyrektor. Dwóch chłopców stoi na podium, na szyjach mają zawieszone medale, obok nich stoi pani dyrektor. Trzy uśmiechnięte dziewczynki stoją na podium, na szyjach mają zawieszone medale. Po prawej stronie stoi pani dyrektor. Trzech chłopców stoi na podium, na szyjach mają zawieszone medale. Po prawej stronie stoi pani dyrektor. Trzy uśmiechnięte dziewczynki stoją na podium, na szyjach mają zawieszone medale. Po prawej stronie stoi pani dyrektor. Cztery dziewczynki są wodzie i trzymają się rękoma słupków startowych. Na brzegu basenu, na matach siedzą dzieci. Cztery dziewczynki płyną stylem grzbietowym na torach basenowych.

Klasy 6

KRAUL 🏊‍♀️
dziewczynki
🥇Carmen Drgan 6b
🥈Julianna Osasiuk 6b
🥉Zlata Bilokonna 6a
chłopcy
🥇Mikołaj Rynkiewicz 6b
🥈Viachaslau Rekun 6c
🥉Patryk Kotlicki 6c

STYL GRZBIETOWY 🏊‍♀️
dziewczynki
🥇Zlata Bilokonna 6a
🥈Julianna Osasiuk 6c
🥉Maja Chomczyńska 6b
chłopcy
🥇Patryk Kotlicki 6c
🥈Jakub Jurkiewicz 6b
🥉Michał Kaczmarski 6c

STYL KLASYCZNY 🏊‍♀️
dziewczynki
🥇Carmen Drgan 6b
🥈Zosia Oleszczuk 6c
🥉Julianna Osasiuk 6b
chłopcy
🥇Mikołaj Rynkiewicz 6b
🥈Viachaslau Rekun 6c
🥉Ignacy Jakubowski 6c

RYWALIZACJA DRUŻYNOWA
I MIEJSCE KLASA 6B czas 1.56
II MIEJSCE KLASA 6C czas 1.57

Wyniki klas 6

Ośmioro uczniów klas szóstych stoi w szeregu na podium, poniżej chłopiec i dziewczynka siedzą na podium, a przed podium kucają dwie dziewczynki. Niektóre dzieci mają zawieszone na szyjach medale, dwoje trzyma w rękach dyplom. Po prawej stronie stoi pani dyrektor. Trzech chłopców stoi na podium na basenie, na szyjach zawieszone mają medale. Po prawej stronie stoi pani dyrektor. Trzy dziewczynki stoją na podium. Na szyjach mają zawieszone medale. Po prawej stronie stoi pani dyrektor. Trzech chłopców stoi na podium. Na szyjach mają zawieszone medale. Po prawej stronie stoi pani dyrektor. Trzy dziewczynki stoją na podium. Na szyjach mają zawieszone medale. Po prawej stronie stoi pani dyrektor. Trzech chłopców stoi na podium. Na szyjach mają zawieszone medale. Po prawej stronie stoi pani dyrektor. Trzy dziewczynki stoją na podium. Na szyjach mają zawieszone medale. Po prawej stronie stoi pani dyrektor. Pięć dziewczynek jest w wodzie. Rękoma trzyma za słupki startowe. Na brzegu basenu siedzą na materacach dzieci. Trzy dziewczynki w wodzie trzymają jedną ręką słupek startowy, drugą mają wyprostowaną przed sobą. Czwarta dziewczynki stoi na słupku w pozycji do startu. Na brzegu basenu, na matach siedzą dzieci.

Klasy 7

KRAUL 🏊‍♀️
dziewczynki
🥇Oliwia Wasilewska 7b
🥈Julia Hirsz 7c
🥉Anna Szwajkowska 7c
chłopcy
🥇Krzysztof Kozłowski 7a
🥈Filip Ziółkowski 7b
🥉Mikołaj Bucikiewicz 7c

STYL GRZBIETOWY 🏊‍♀️
dziewczynki
🥇Oliwia Wasilewska 7b
🥈Malwina Lewandowska 7a
🥉Julia Kowalczyk 7c
chłopcy
🥇Krzysztof Kozłowski 7a
🥈Filip Ziółkowski 7b
🥉Jakub Szczuka 7b

STYL KLASYCZNY 🏊‍♀️
dziewczynki
🥇Oliwia Wasilewska 7b
🥈Julia Hirsz 7c
🥉Anna Szwajkowska 7c
chłopcy
🥇Bartłomiej Strzelczyk 7b
🥈Mikołaj Bucikiewicz 7c
🥉 Jakub Chwiedczenia 7b

RYWALIZACJA DRUŻYNOWA
I MIEJSCE KLASA 7A czas 2.00
II MIEJSCE KLASA 7B czas 2.01
III MIEJSCE KLASA 7C czas 2.21

Wyniki klas 7

Uśmiechnięci uczniowie klas 7 wraz z czteroma paniami stoją ustawienie w trzech szeregach na pływalni. Niektórzy z uczniów mają zawieszone na szyjach medale. Trzech uczniów trzyma w rękach dyplomy. Trzy uczennice stoją na podium. Na szyjach mają zawieszone medale. Po prawej stronie stoi uśmiechnięta pani dyrektor. Trzech chłopców stoi na podium na basenie. Chłopiec na najwyższym podium podaje rękę pani dyrektor. Trzy uśmiechnięte dziewczynki stoją na podium na basenie. Na szyjach mają zawieszone medale. Dziewczynka na najwyższym podium podaje rękę pani dyrektor. Trzy uśmiechnięte dziewczynki stoją na podium. Na szyjach mają zawieszone medale. Po prawej stronie stoi pani dyrektor. Trzech uśmiechniętych chłopców stoi na podium na basenie. Na szyjach mają zawieszone medale. Obok podium, po prawej stronie stoi pani dyrektor. Na basenie, na pięciu torach płyną uczniowie, którzy ściągają się ze sobą. U góry są trybuny. Trzy dziewczynki płyną na torach i ścigają się ze sobą. W oddali stoją uczestnicy zawodów.

Gratulujemy zwycięzcom! 👏