Obchody Światowego Dnia Udaru Mózgu

Na półpiętrze szkolnego korytarza na tle tablicy z plakatem na temat udaru mózgu stoją lub kucają uczniowie Koła PP HOPR w czerwonych koszulkach pozując do zdjęcia.Mózg to komputer pokładowy odpowiadający za najdrobniejsze procesy zachodzące w naszym ciele, dlatego uczymy się dbać o ten najważniejszy narząd. W ramach obchodów Światowego Dnia Udaru Mózgu poznaliśmy przyczyny, objawy i skutki tej choroby oraz metody zapobiegania udarom. Klasy młodsze tworzyły plakaty pt. „Bądźmy FAST – wyprzedźmy udar mózgu!”, starsi uczniowie rozwiązywali łamigłówki i zagadki logiczne, a na przerwach członkowie Koła PP HOPR rozdawali pracownikom naszej szkoły oraz uczniom, ulotki zwiększające świadomość na temat profilaktyki udaru mózgu.
Na półpiętrze szkolnego korytarza na tle tablicy z plakatem na temat udaru mózgu stoją lub kucają uczniowie Koła PP HOPR w czerwonych koszulkach pozując do zdjęcia. Na szkolnym korytarzu, na tle okna stoi nauczycielka trzymająca ulotki. W koło niej 6 uczniów Koła PP HOPR w czerwonych koszulkach unoszący kciuki do góry W sali lekcyjnej na tle tablicy multimedialnej wyświetlającej obraz ludzkiego mózgu stoi grupa 8 uczniów klasy 2c. Troje z nich trzyma plakat na temat udaru mózgu. Na szkolnym korytarzu stoi nauczycielka trzymająca kartki. W koło niej 5 uczniów Koła PP HOPR w czerwonych koszulkach trzymających ulotki na temat udaru mózgu. W bibliotece szkolnej na tle szafek z książkami stoi nauczycielka trzymająca ulotki. Obok niej 4 uczniów Koła PP HOPR w czerwonych koszulkach podających ulotki na temat udaru mózgu. Na szkolnym korytarzu, na tle ściany z plakatami na temat udaru mózgu stoi lub kuca 5 uczniów Koła PP HOPR w czerwonych koszulkach trzymający w dłoniach ulotki na temat udaru mózgu.