Dzień Dyni w oddziale przedszkolnym

27 października w klasie 0A i 0B zrobiło się bardzo pomarańczowo, gwarno i wesoło. Świętowaliśmy Dzień Dyni! Dzieci ubrały się na pomarańczowo – można było poczuć się jak na dyniowej grządce. Wspólnie ozdabialiśmy dynie, które stały się piękną jesienną dekoracją w naszych salach.Ok. 20 dzieci ubrana na pomarańczowo, niektórzy mają na głowie opaski z dynią. Dzieci stoją w klasie przed tablicą korkową, na której jest napis Dzień dyni. Na ławce znajdują się własnoręcznie wykonane dynie.

ok. 20 dzieci ubrana na pomarańczowo, niektórzy mają na głowie opaski z papierową dynią. Dzieci siedzą w kole na macie. W środku leży kolorowanka wielkformatowa.

Ok. 20 dzieci ubrana na pomarańczowo kuca na korytarzu szkolnym. W tle prace plastyczne z motywem dyni oraz napis Dzień dyni.Ok. 20 dzieci ubrana na pomarańczowo stoi lub siedzi przy stolikach, na których znajdują się własnoręcznie wykonane dynie.