Obchody Europejskiego Dnia Przywracania Czynności Serca

W sali gimnastycznej na podłodze w trzech rzędach leżą rozłożone fantomy. W koło nich klęczą studenci GUMed oraz uczniowie starszych klas, którzy wykonują RKO. W tle tablica z sercem.Społeczność szkolna SP 47 wraz ze studentami ratownictwa z Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego po raz kolejny propagowała resuscytację krążeniowo- oddechową. W tegorocznej akcji RKO wzięli udział zarówno uczniowie klas młodszych jak i starszych, a także maluchy z obu zerówek. Nie zabrakło również gotowych do każdej akcji członków Koła PP HOPR. Wszyscy spisali się na medal prawidłowo wykonując masaż serca. Dziękujemy studentom GUMed za kolejną wspólną akcję!
W sali gimnastycznej na podłodze w trzech rzędach leżą rozłożone fantomy. W koło nich klęczą studenci GUMed oraz uczniowie starszych klas, którzy wykonują RKO. W tle tablica z sercem. W sali gimnastycznej na tle drabinek stoją lub kucają ustawieni w dwa rzędy uczniowie z koła PP HOPR oraz studenci ratownictwa medycznego z GUMed. Większość z pozujących do zdjęcia trzyma fantoma. Na podłodze leżą maty do fantomów. W sali gimnastycznej na podłodze w trzech rzędach leżą rozłożone fantomy. W koło nich klęczą studenci GUMed oraz uczniowie klas młodszych. Na pierwszym planie dwaj chłopcy przyglądający się, jak uciska się klatkę piersiową. W tle tablica z sercem Na pierwszym planie uczennica z 6 klasy uciskająca klatkę piersiową fantoma, obok niej studentka GUMed. W tle inni ratownicy, uczniowie i fantomy. W sali gimnastycznej na podłodze w trzech rzędach leżą rozłożone fantomy. W koło nich klęczą studenci GUMed oraz uczniowie starszych klas, którzy wykonują RKO. W tle tablica z sercem. Na pierwszym planie dwie uczennice z Koła PP HOPR, jedna z nich uciska klatkę piersiową fantoma, druga się przygląda. W tle dwaj ratownicy GUMed. W sali gimnastycznej na podłodze w trzech rzędach leżą rozłożone fantomy. W koło nich klęczą studenci GUMed oraz uczniowie klas młodszych. Na pierwszym planie chłopiec sprawdzający oddech na fantomie. W tle tablica z sercem.