Dzień Ratownika

W sali siedzą na krześle 3 uczennice pozorujące poszkodowanych z temblakiem na rękach, inne 3 uczennice zakładają im na głowę opatrunek z gazy i codofixu. Jeszcze inna uczennica przygląda się temu. W tle tablica multimedialna z rysunkiem ambulansu i napisem: Wszystkiego najlepszego!Szkolna Ekipa Ratunkowa z Koła PP HOPR przyjęła do swojego grona nowe ratowniczki z klasy IVa, Vb i VIa. W tym roku szkolnym w szeregi naszej ekipy wstąpiły: Alicja, Helena i Agata. Witamy w drużynie! Z okazji przypadającego 13 października Dnia Ratownika Medycznego chcemy złożyć serdeczne podziękowania i życzyć satysfakcji zawodowej wszystkim Ratownikom Medycznym.11 uczniów Koła PP HOPR stoi lub siedzi w dwóch rzędach w sali lekcyjnej i pozuje do zdjęcia na tle tablicy multimedialnej z napisem: 13 PAŹDZIERNIKA DZIEŃ RATOWNICTWA MEDYCZNEGO. DZIĘKUJEMY! 3 uczennice Koła PP HOPR ubrane w czerwone koszulki stoją w rzędzie. Dwie starsze uczennice pasują na ratownika stojące w rzędzie uczennice przy pomocy szyny Kramera. W sali siedzą na krześle 3 uczennice pozorujące poszkodowanych z temblakiem na rękach, inne 3 uczennice zakładają im na głowę opatrunek z gazy i codofixu. Jeszcze inna uczennica przygląda się temu. W tle tablica multimedialna z rysunkiem ambulansu i napisem: Wszystkiego najlepszego! W sali lekcyjnej na podłodze leży fantom, który jest uciskany przez klęczącą uczennicę. W koło fantoma stoi lub siedzi 6 innych uczennic. W tle tablica z rysunkiem ambulansu i napisem: Wszystkiego najlepszego! 3 uczennice Koła PP HOPR stoją w rzędzie i próbuje w bezpieczny sposób zdjąć ubrudzone jednorazowe rękawiczki, na pierwszym planie uczeń demonstrujący to zadanie. W tle rysunki na ścianie i czysta tablica. W koło ustawionego na środku sali, wielkiego stołu nakrytego folią NRC i zastawionego poczęstunkiem, na krzesłach siedzi 11 uczniów. W tle kolorowe szafki.