Nasze pierwszaki dzielą się uśmiechem

Dziecięcy uśmiech to jedno z najpiękniejszych zjawisk na świecie, symbolizuje radość i szczęście. Aby uśmiech był także symbolem zdrowia, od najmłodszych lat warto dbać o budowanie odpowiednich nawyków. W mijającym semestrze wszystkie klasy pierwsze wzięły udział w Programie Edukacyjnym „Dziel się Uśmiechem” prowadzonym przez Polski Czerwony Krzyż i MARS Polska. Uczniowie poznali zasady prawidłowej higieny jamy ustnej, a także dowiedzieli się jak zapobiegać próchnicy zębów w 4 prostych krokach.