Narodowe Święto Niepodległości

Na sali gimnastycznej stoi chłopiec w harcerskiej czapce, przed stoi werbel ustrojony 2 małymi flagami Polski. Za Chłopcem w tle widać napis: „11 XI DZIEŃ ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI”10 listopada 2023r uczciliśmy w naszej szkole Narodowe Święto Niepodległości. Na uroczystym apelu  uczniowie odśpiewali Hymn Państwowy, a każda z klas 0-3 zaprezentowała wybraną pieśń patriotyczną. Cyprian z klasy 5b zagrał na werblach „Rotę”. Było uroczyście, podniośle i wzruszająco.
ponad 30 dzieci ubranych na galowo stoi na sali na baczność. Niektóre dzieci mają w ręku małe flagi Polski. W tyle godło Polski na tle biało czerwonej flagi, a nad dziećmi napis: 11 XI dzień odzyskania niepodległości17 ubranych na galowo dzieci stoi na sali, w ręku trzymają białe i czerwone wstążki. W tyle godło Polski na tle biało czerwonej flagi, a nad dziećmi napis: 11 XI dzień odzyskania niepodległości17 ubranych na galowo dzieci stoi na sali. W tyle godło Polski na tle biało czerwonej flagi, a nad dziećmi napis: 11 XI dzień odzyskania niepodległości17 ubranych na galowo dzieci stoi na sali, w ręku trzymają białe i czerwone wstążki. W tyle godło Polski na tle biało czerwonej flagi, a nad dziećmi napis: 11 XI dzień odzyskania niepodległościPonad 20 ubranych na galowo dzieci stoi na sali. W tyle godło Polski na tle biało czerwonej flagi, a nad dziećmi napis: 11 XI dzień odzyskania niepodległości20 ubranych na galowo dzieci stoi na sali. W rękach trzymają czerwone papierowe serca. W tyle godło Polski na tle biało czerwonej flagi, a nad dziećmi napis: 11 XI dzień odzyskania niepodległościKilkanaścioro ubranych na galowo dzieci stoi na sali. Przed nimi na podłodze siedzi 6 dzieci grających na dzwonkach. W tyle godło Polski na tle biało czerwonej flagi, a nad dziećmi napis: 11 XI dzień odzyskania niepodległości18 ubranych na galowo dzieci stoi na sali. W tyle godło Polski na tle biało czerwonej flagi, a nad dziećmi napis: 11 XI dzień odzyskania niepodległościPonad 20 ubranych na galowo dzieci stoi na sali. W tyle godło Polski na tle biało czerwonej flagi, a nad dziećmi napis: 11 XI dzień odzyskania niepodległości17 ubranych na galowo dzieci stoi na sali. Niektóre dzieci mają w ręku małe flagi Polski. W tyle godło Polski na tle biało czerwonej flagi, a nad dziećmi napis: 11 XI dzień odzyskania niepodległościNa sali gimnastycznej stoi w rzędach kilkadziesiąt ubranych na galowo dzieci. Niektóre z nich trzymają podniesione w górę małe flagi Polski.Na sali gimnastycznej stoi chłopiec w harcerskiej czapce, przed stoi werbel ustrojony 2 małymi flagami Polski. Za Chłopcem w tle widać napis: „11 XI DZIEŃ ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI”