Misja- przetrwać w Afryce!

Na pierwszym planie czworo uczniów stojących tyłem przed ogrodzeniem. Za ogrodzeniem dwa siedzące gepardy na tle zieleni.Wspólna wycieczka do ZOO klasy 2A i 2C obfitowała w atrakcje. Uczniowie brali udział w grze terenowej, ich misją było przetrwanie w Afryce. Spotkaliśmy wiele zwierząt w tym słonie, żyrafy, gepardy, surykatki, a nawet sławnego pingwinka albinosa o imieniu Kokosanka. Na zakończenie były też lody. To była super przygoda!Na pierwszym planie edukatorka oraz uczniowie stojący przed zagrodą. W tle żyrafa w zagrodzie.

Na pierwszym planie czworo uczniów stojących tyłem przed ogrodzeniem. Za ogrodzeniem dwa siedzące gepardy na tle zieleni.Przy zagrodzie surykatek grupa uczniów wraz z edukatorką, w tle budynek.

Na tle wybiegu z pingwinami grupa uczniów wraz z edukatorką. Jedna z uczennicy trzyma w rękach kartę pracy.

Na tle zieleni pod dużym parasolem stoją lub siedzą uczniowie. Część z nich je lody, a część siedzi na leżakach.