Klasy 6b i 6c na zielonej szkole w Chmielnie

Dziewięć uśmiechniętych dziewczynek z klasy 6b stoi w jeziorze dookoła czerwonego pontonu. W oddali na wodzie są 3 inne pontony z uczniami.7 i 8 maja 2024r. uczniowie klas 6b i 6c wzięli udział w zielonej szkole w Chmielnie 💚
Program integracyjny „Jeden za Wszystkich” wypełniony był różnymi aktywnościami.
Działo się wiele…
📌Zajęcia na pontonach
📌Zajęcia łucznicze „Archery Tag”
📌Gry zespołowe „Bumper Ball”
📌Ognisko i zabawy integracyjne

Uczniowie klasy 6b i 6c stoją na polu campingowym ustawieni w dwuszeregu. Za nimi znajdują się domki letniskowe. Dziewięć uśmiechniętych dziewczynek z klasy 6b stoi w jeziorze dookoła czerwonego pontonu. W oddali na wodzie są 3 inne pontony z uczniami. Czterech chłopców i jedna dziewczynka stoją na łące. Na głowach mają ubrane czerwone kaski, a w rękach trzymają łuki. Przed nimi stoją dwie przeszkody. Dwóch chłopców i jedna dziewczynka stoją na łące. Na głowach mają ubrane niebieskie kaski, a w rękach trzymają łuki. Przed nimi stoją 2 niebieskie przeszkody. Na polu campingowym, na łące uczniowie klas bawią się w siedmiu, przezroczystych piłkach Bomper Ball. Uczniowie klas 6b i 6c stoją na łące, na polu campingowym. Pomiędzy nimi na trawie leżą piłki Bomper Ball. Kilkanaście dziewczynek siedzi na ławkach, które znajdują się na łące obok placu zabaw. Kilkunastu chłopców siedzi na polu campingowym. Niektórzy z nich na trawie, a pozostali na ławkach.