Mikołaj na basenie klasy 2-3

Mikołajkowe zabawy na basenie w towarzystwie wielkich dzikich zwierząt oraz innych dmuchanych atrakcji sprawiły, ze czas minął nieubłaganie szybko i uczniowie klas drugich oraz trzecich ciągle czują niedosyt. Obiecujemy rychłe ponowne spotkanie z atrakcjami letniego wypoczynku nad wodą na naszych zajęciach na basenie. Dziękujemy.Dwunastu uczniów z pierwszego planu jest w siadzie klęcznym, uczennica w środku siedzi w dmuchanym jednorożcu. Za nią jest uczennica siedząca w dmuchanym, ogromnym pelikanie, a po bokach uczniowie trzymają piłki. Z tyłu ustawionych jest pięcioro uczniów z dmuchanymi materacykami.

Dwunastu uczniów z pierwszego planu jest w siadzie klęcznym, uczennica w środku siedzi w dmuchanym jednorożcu. Za nią jest uczennica siedząca w dmuchanym, ogromnym pelikanie, a po bokach uczniowie trzymają piłki. Z tyłu ustawionych jest pięcioro uczniów z dmuchanymi materacykami.

Uczniowie stoją w zwartej grupie, uśmiechając się w czapkach Mikołaja na głowach. Uczeń z lewej trzyma deskę, uczeń z przodu koła dmuchane, uczeń z tyłu z prawej strony trzyma w dłoniach ogromny, dmuchany materac- arbuz.

Uczniowie stoją miedzy dwoma nieckami na basenie w zwartej grupie. Za uczniami po lewej stronie widać dmuchany materac – popcorn, a za uczniami po prawej stronie jest materac krokodyl. Sześciu uczniów z prawej strony ma na głowach czapki Mikołaja. Jedna uczennica z przodu pośrodku jest w przysiadzie i podpiera ręką brodę.

Uczniowie ustawieni są w dwuszeregu. Pierwszy szereg w przysiadzie, uczennica w środku kuca w dmuchanym kole, z lewej strony chłopiec opiera się na dmuchanej piłce, obok niego kolejny uczeń ściska piłkę ramionami, a obok niego uczeń trzyma w prawej ręce pistolet na wodę. W drugim rzędzie uczniowie stoją, trzymając w rękach od lewej piłkę, pistolety na wodę, a uczennice z prawej strony trzymają dmuchanego, ogromnego delfina oraz koło.