Mikołaj na WF

Klasa 6ab oraz 8ae z okazji Mikołaja na lekcjach wychowania fizycznego uczestniczyła w wyścigach rzędów. Uczniowie rywalizowali w wielu konkurencjach, a zabawie nie było końca. Dziękujemy za niesamowite emocje i mnóstwo uśmiechu👍👌😄

Zdjęcia uczniów klas 8aeUczniowie znajdują się na Sali gimnastycznej. Uczeń pierwszy z prawej strony przodem do obiektywu jest w przysiadzie podpartym a zanim stoi uczennica. Z lewej strony tyłem pochylony uczeń tworzy żywego kozła do skoków. Nad nim przeskakuje w rozkroku uczeń. Wszystko to obserwują uczniowie ustawieni przy ścianie przy drabinkach, czekający na swoja kolej w wyściguUczennica siedzi w siadzie skrzyżnym na kocyku, trzymając jeden koniec kocyka, a koleżka z pary ciągnie ją , trzymając drugi koniec kocyka slalomem miedzy pachołkami. Bacznie obserwują je uczniowie ustawieni w szeregu przy drabinkach, czekający na swoja kolej.

Uczeń w worku Mikołaja wykonuje susa do przodu, skokiem obunóż slalomem miedzy pachołkami i właśnie odrywa nogi od parkietu

Uczeń z przodu w rogach renifera mija pachołek z włożoną ręką do worka Mikołaja, sięga po kółko ringo, żeby nałożyć na pachołek. To samo wykonuje uczeń w drugim rzędzie w czapce Mikołaja i widać jego dłoń wyjętą z worka, trzymającą kółko ringo, a przed nim ustawiony jest pachołek

Zdjęcia uczniów klas 6ab

Uczniowie klasy 6a i 6 b ustawieni w dwuszeregu na sali gimnastycznej. Uczniowie z przodu w siadzie klęcznym uśmiechają się, mają na głowach czapki Mikołaja oraz rogi renifera. Piaty uczeń od prawej trzyma w ramionach mniejszego kolegę. Uczniowie w drugim rzędzie stoją uśmiechając się i podobnie jak uczniowie z pierwszego rzędu mają na głowach czapki Mikołaja oraz rogi renifera

Uczennica na pierwszym planie trzyma w rękach kij hokejowy i celuje w piłkę, mijając pachołek. Uczeń drugiego planu podobnie jak uczennica z przodu celuje kijem do hokeja w piłkę mijając pachołek. Trwa wyścig rzędów

Uczennica w czapce Mikołaja nakłada ringo na 3 pachołek, wyjęty z worka Mikołaja w kolorze fioletu, za jej plecami widać dwa pachołki z nałożonymi kółkami ringo. Z tyłu stoją uczniowie przygotowani do startu w wyścigu i czekają na swoja kolej