Klasa 1c na wycieczce w Porcie Lotniczym im. Lecha Wałęsy w Gdańsku

Na tle stojącego na płycie lotniska statku powietrznego linii Ryanair stoi lub kuca ustawiona w 3 rzędy grupa uczniów klasy 1c z funkcjonariuszką SG w mundurze i mamą uczennicy. Moc atrakcji i wrażeń czekała na uczniów klasy 1c na lotnisku, które dzieci zwiedziły dzięki zaproszeniu od taty Hani. Uczniowie mieli możliwość poznania specyfiki służby funkcjonariuszy Morskiego Oddziału Straży Granicznej, a przy tym świetnie się bawili. Dodatkową atrakcją dla dzieci tego dnia była podróż na lotnisko pociągiem. Dziękujemy tacie Hani za zaproszenie.

Przed dwoma wozami strażackim straży pożarnej lotniska stoi lub kuca ustawiona w trzy rzędy grupa uczniów klasy 1c wraz z dwoma strażakami, mamą i wychowawczynią. W hali punktu saperskiego mama ubrana z strój sapera. Przed nią przyglądające się dzieci. W tle ojciec i funkcjonariuszka SG. W tle punkty odpraw na lotnisku z pracownicą. Na pierwszym planie stojąca przed punktem grupa uczniów wraz z funkcjonariuszką SG. Na pierwszym planie grupa uczniów klasy 1c ustawiona tyłem. W tle funkcjonariusz SG w mundurze prezentujący sprzęt saperski. Na tle stojącego na płycie lotniska statku powietrznego linii Ryanair stoi lub kuca ustawiona w 3 rzędy grupa uczniów klasy 1c z funkcjonariuszką SG w mundurze i mamą uczennicy.