“Jedenasty listopada – Polska w obrazach”

Na scenie stoją 4 uczennice i jeden uczeń z nagrodami i dyplomami w rekach. W tle na tablicach wiszą prace plastyczne w ojczystych barwach narodowych.Uczniowie naszej szkoły otrzymali nagrody w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym “Jedenasty listopada – Polska w obrazach” organizowanym przez SP nr 61 w Gdańsku.
W grupie wiekowej: 7- 9 lat

2 miejsce zdobyła- Natalie Zielińska-Cota z klasy 2c,

a wyróżnienia otrzymali:

Alicja Dubicka, Anna Myszker, Daniił Synytsia i Hanna Szczucka również z klasy 2c.

Gratulujemy!Na scenie stoją 4 uczennice i jeden uczeń z nagrodami i dyplomami w rekach. W tle na tablicach wiszą prace plastyczne w ojczystych barwach narodowych.

Na scenie stoją 3 uczennice z dyplomami w rekach. W tle na tablicach wiszą prace plastyczne w ojczystych barwach narodowych.

Na scenie stoi uczennica z nagrodą w torebce, nauczycielka podaje jej rękę. W tle stoją 3 inne dziewczynki i na tablicach wiszą prace plastyczne w ojczystych barwach narodowych.