W Osadzie Św. Mikołaja w Przywidzu

Ok. 20 dzieci stoi pozuje z św. Mikołajem. W tle dekoracje świąteczne oraz napis „PRZYWIDZKA OSADA SW. MIKOLAJA".Klasy 0A i 0B nie mogą doczekać się już świąt. Dlatego 29 listopada dzieci odwiedziły magiczne miejsce w Przywidzu – Osadę Świętego Mikołaja.Wspaniałe elfy przygotowały mnóstwo atrakcji: były zabawy taneczne z Panią Mikołajową, warsztaty plastyczne, oglądanie seansu, pieczenie i dekorowanie pierników oraz spotkanie ze Świętym Mikołajem. Długo będziemy pamiętać ten niezwykły dzień!🤶‍🎄Ok. 20 dzieci stoi pozuje z św. Mikołajem. W tle dekoracje świąteczne oraz napis „PRZYWIDZKA OSADA SW. MIKOLAJA".Ok. 20 dzieci stoi pozuje z św. Mikołajem. W tle dekoracje świąteczne oraz napis „PRZYWIDZKA OSADA SW. MIKOLAJA".Dzieci siedzą wokół stołu i malują farbami gipsowe figurki przedstawiające renifery, buty i bałwanki.Dzieci siedzą wokół stołu i malują farbami gipsowe figurki przedstawiające renifery, buty i bałwanki.