Dzień Zdrowego Śniadania

W ławkach ustawionych w półkole siedzą uśmiechnięte dzieci. Przed nimi leżą na papierowych serwetkach kanapki i owoce oraz stoją bidony z wodą. W tle widać szafki i prace plastyczne dzieci wiszące na tablicach.Dzień Zdrowego Śniadania to doskonała okazja do kształtowania dobrych nawyków żywieniowych. Tego dnia nasi uczniowie samodzielnie przygotowali smaczne i kolorowe kanapki oraz zapoznali się z zasadami zdrowego odżywiania.

W ławkach ustawionych w półkole siedzą uśmiechnięte dzieci. Przed nimi leżą na papierowych serwetkach kanapki i owoce oraz stoją bidony z wodą. W tle widać szafki i prace plastyczne dzieci wiszące na tablicach. W ławkach ustawionych w półkole siedzą uśmiechnięte dzieci. Na ławkach leża piórniki i nożyczki. Uczniowie wycinają z kolorowych kartek owoce i warzywa, i naklejają je na papierowe talerzyki. W klasie, na tle tablic i szafek stoją dzieci. W dłoniach trzymają śniadaniówki i talerzyki z kanapkami. Przed nimi jest stolik, na którym leżą deski, noże, śniadaniówki i produkty do kanapek: sałata, papryka i rzodkiewki. W klasie przed tablicami na których jest talerz zdrowego żywienia i piramida zdrowia stoi 11 dzieci a 11 siedzi na podłodze. Uczniowie w rękach trzymają papierowe talerzyki na których narysowały różne produkty do jedzenia. 10 dzieci stoi przed tablicą. W rękach trzymają chleb, warzywa, owoce i soki. Ponad głowami uczniów widać napis "Zdrowe śniadanko" i prace plastyczne przedstawiające propozycje śniadania wyklejone z papieru.