Dzień Ziemi – 22 kwietnia 2023

21 uczniów stoi i kuca w zwartej grupie. Dzieci trzymają podniesione kciuki. W tle na telewizorze wyświetlona informacja Światowy Dzień Ziemi.Z tej okazji w piątek w klasach I-III i oddziale przedszkolnym bardzo się zazieleniło👕🩳🌍 Uczniowie zrealizowali szereg zadań, których celem było zwiększenie świadomości ekologicznej oraz promowanie ochrony środowiska naturalnego.Oto mini przedstawienie uczniów z 2b. filmik

Dwudziestoosobowa grupa uczniów z klasy 1c przebrana w zielone stroje stoi lub kuca w trzech rzędach pozując do zdjęcia na tle tablicy multimedialnej z napisem Światowy Dzień Ziemi. Uczniowie w rękach trzymają obrazki z planetą Ziemią. 12 uczniów klasy pierwszej stoi przed tablicą multimedialną i rozwiązuje zadanie na temat segregacji śmieci. Jedna z nich dotyka tablicy wskaźnikiem.

16 dzieci stoi i klęczy w 2 rzędach, 5 dzieci trzyma prace plastyczne o planecie. W tle telewizor z wyświetlonym napisem Dzień Ziemi i ilustracjami kwiatów.