Tym razem w naszej szkolnej galerii chcemy przedstawić prace naszych uczniów dotyczące wystawy OP-ART… 😉
Nasza szkoła ( klasy IV – VI) wzięła udział w bardzo ciekawym konkursie plastycznym, zainspirowanym rocznicą 70-lecia powrotu Gdańska do Macierzy, pt „ Gdańsk – nowa Ojczyzna , historia mojej rodziny”. Na konkurs wysłano 18 prac z naszej szkoły. 16 kwietnia na uroczysty finał i odebranie nagród z dyplomami zostali zaproszeni następujący uczniowie: