Krajowy Certyfikat Szkoły Promującej Zdrowie….bo w życiu nie ma cenniejszej wartości niż zdrowie!

Krajowy Certyfikat Szkoły Promującej ZdrowieMiło nam poinformować, że na podstawie rekomendacji udzielonej przez Centralną Kapitułę Krajowego Certyfikatu Przedszkole i Szkoła Promujące Zdrowie, SP 47 otrzymała Krajowy Certyfikat Szkoły Promującej Zdrowie.

Przyznanie Certyfikatu jest wyrazem uznania dla dotychczasowych osiągnięć, będących wynikiem wieloletniej, długofalowej i systematycznej pracy w zakresie promocji zdrowia i edukacji zdrowotnej. W tym roku to prestiżowe wyróżnienie zostało przyznane 25 szkołom z całej Polski.
11 uczniów Koła HOPR pozuje do zdjęcia eksponując Krajowy Certyfikat Szkoły Promującej Zdrowie nadany naszej szkole.

Na tle etui z Godłem Polski leży Krajowy Certyfikat Szkoły Promującej Zdrowie nadany SP 47 w Gdańsku.