Biegi sztafet mieszanych kl. 7

Wyniki sztafet mieszanych klas VII 6 x 200m.
kl. VII B, czas 3.16.01
Zosia Koperska, Aleksandra Jankowska, Emilia Zgiet, Tomek Gadomski, Wojtek Olewniak, Mykola Bilyk
kl. VII A, czas 3.19.07
Justyna Siwik, Antosia Krysiak, Lena Zawadzka, Tymon Suchenia, Paweł Chlaściak, Jakub Gralak

Uczeń kończący swój bieg przekazuje prawą ręką pałeczkę kolejnemu zawodnikowi- dziewczynce, która chwyta ja lewa ręką i rozpoczyna swój bieg. Po obu stronach bieżni są ustawieni kolejni zawodnicy sztafety. A z lewej strony stoi nauczyciel mierzący czas.Uczennica kończąca bieg wyciąga prawa rękę z pałeczką w stronę wyciągniętej lewej ręki ucznia zaczynającego bieg. Oboje mają różowe koszulki. Obok stoi zawodni drugiej drużyny w seledynowej koszulce i obserwuje ich zmianę. Z boku, prawa strona stoją uczniowie, którzy ukończyli bieg. A z lewej stronie siedzą uczniowie na ławkach/trybunach.Ostatni zawodnik w różowej koszulce mija linie mety z uśmiechem na twarzy. Nauczyciel z lewej strony mierzy jego czas. Z tyłu ok. 20 metrów dobiega do mety zawodnik przeciwnej drużyny w seledynowej koszulce. Troje uczniów z lewej strony cieszy się ze zwycięstwa swojego zawodnika. Dziewczynka unosi ręce do góry. Obok stojący chłopiec uśmiecha się szeroko . Pierwsze uczennice sztafety rozpoczynają bieg z pałeczkami sztafetowymi trzymanymi w prawej dłoni. Po bokach z tyłu obu uczennic stoją pozostali zawodnicy sztafety. Nauczyciel po lewej stronie mierzy czas stoperem.12-cioro uczniów klas 7 ustawionych po 6-oro na zmianę dziewczynka- chłopiec. 6 uczniów po lewej stronie ma jednakowe seledynowe koszulki i są to uczniowie klasy 7 a 6oro uczniów po prawej stronie ma koszulki różowe i są z klasy 7b. Dwie środkowe uczennice trzymają pałeczki sztafetowe.