Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

W związku z obchodzonym 7 października Światowym Dniem Tabliczki Mnożenia w Naszej Szkole w dniu  5 października 2022 odbył się w konkurs o tytuł Mistrza Tabliczki Mnożenia. Wzięło w nim udział 29 uczniów klas czwartych. Uczestnicy walczyli dzielnie w trzech etapach. Do ostatniego etapu dotrwało aż 15-stu zawodników, co świadczy o wysokim poziomie znajomości tabliczki mnożenia. Przez cały czas konkursu, wszystkich uczestników wspierała wspaniała publiczność. Emocje zarówno wśród startujących jak i publiczności sięgały zenitu. Ostatecznie udało się wyłonić zwycięzców i tak:

I miejsce oraz tytuł Mistrza Tabliczki Mnożenia zdobył Patryk Ołów z klasy 4b.

II miejsce wywalczył Falco Gryziecki z klasy 4a, a III miejsce Tymon Markiewicz z klasy 4 a.

Zwycięzcom Gratulujemy!!!!!

Publiczność czyli uczniowie siedzących na materacach i drewnianych krzesłach. W tle kilka dużych okien, drzwi wejściowe do Sali i wiszący na ścianie kosz do gry w koszykówkę.

W tle znajdują się drabinki i na środku wisi kosz do koszykówki. Pod koszem jest plakat z napisem: SZKOLNY KONKURS O TYTUŁ MISTRZA TABLICZKI MNOŻENIA. Przed drabinkami stoi 13-stu uczniów oraz Pani Sylwia z mikrofonem, która odpytuje uczniów z tabliczki mnożenia.

W tle znajdują się drabinki i na środku wisi kosz do koszykówki. Pod koszem jest plakat z napisem: SZKOLNY KONKURS O TYTUŁ MISTRZA TABLICZKI MNOŻENIA. Przed drabinkami stoją uczniowie oraz Pani Sylwia z mikrofonem, która odpytuje uczniów z tabliczki mnożenia.

na pierwszym planie uczennica w długich blond włosach i czarnym sweterku schyla się nad ławką szkolną oraz losuje kartkę z polecenie. Obok wszystkiemu przypatruje się Pani Sylwia. Zaraz za uczennicą stoją pozostali uczniowie biorący udział w konkursie. W dalczej części zdjęcia są szkolne drabnki i wiszący na ścianie kosz do gry w koszykówkę.

zdjęcie wykonane podczas wręczania dyplomu i nagród zwycięzcy. Od prawej strony Pani Dyrektor Barbara Deptała z uczniem Patrykiem Ołów. W tle podaje nagrody Pani Joanna Stupieńko-nauczycielka matematyki. Od lewej strony jest Pani Sylwia Dębicka-nauczycielka matematyki, która bije brawo.

Z prawej strony stoi Pani Dyrektor Barbara Deptała, która wręcza nagrodę Falco Gryzieckiemu. Pani Sylwia Dębicka podaje nagrody. Z lewej strony stoi Pani Joanna Stupieńko z Patrykiem Ołów.

Na tle okna stoją nauczycielki wraz ze zwycięzcami konkursu. Od lewej strony w białym sweterku stoi Joanna Stupieńko-nauczycielka matematyki, w niebieskiej bluzie-Patryk Ołów, następnie w okularach i z szerokim uśmiechem Falco Gryziecki, za nim również z szerokim uśmiechem Pani Sylwia Dębicka-nauczycielka matematyki oraz Tymon Markiewicz. Zwycięzcy trzymają w rękach dyplomy i nagrody.