Akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej klas 4-8

Uśmiechnięci uczniowie ubrani na galowo stoją w kilku szeregach. W pierwszym trzymają w rękach czerwone serduszka. W tle jest dekoracja: flaga i godło Polski, napis.14 października odbyła się w naszej szkole uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Uczniowie z klas 5B i 6B przygotowali apel, podczas którego podziękowali Nauczycielom👩‍🏫👨‍🏫 i wszystkim Pracownikom Szkoły 👩‍🍳👨‍🍳👨‍🔧👩‍🔬za ich pracę, okazywane na co dzień wsparcie i życzliwość❤️.

W pięknych słowach wierszy i piosenek wyrazili swoją wdzięczność. Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego wręczyli Nauczycielom laurki z życzeniami. W części artystycznej wszyscy wysłuchali koncertu instrumentalnego🎻🎵 oraz podziwiali pokaz gimnastyki artystycznej 🤸‍♂️
Dzisiejsza uroczystość była również świetną okazją do zaprzysiężenia Samorządu Szkolnego. Nowo wybrany przewodniczący, jego zastępca oraz trójki klasowe ślubowały na sztandar szkoły sumiennie pełnić swoje obowiązki i pracować dla dobra całej społeczności uczniowskiej.

Na koniec uroczystości Pani Dyrektor Barbara Deptała złożyła wszystkim przybyłym Gościom najserdeczniejsze życzenia oraz przekazała słodki poczęstunek od Rady Rodziców 🌹🎁🌷

Uśmiechnięci uczniowie ubrani na galowo stoją w kilku szeregach. W pierwszym trzymają w rękach czerwone serduszka. W tle jest dekoracja: flaga i godło Polski, napis. Pięcioro uczniów stoi w szeregu. Jeden z nich trzyma w rękach sztandar szkoły w kolorze zielonym. Po prawej stronie stoi pani dyrektor szkoły, a po lewej uczniowie ubrani na galowo. W tle jest dekoracja: flaga i godło Polski, napis. Dwie dziewczynki i jeden chłopiec ubrani na galowo stoją koło siebie w szeregu. Jedna z dziewczynek ma przewieszoną przez ramię biało-czerwoną wstęgę, a chłopiec trzyma w rękach mikrofon i kartkę. Po prawej stronie stoi pani dyrektor trzyma w rękach mikrofon i kartkę. Chłopiec i dziewczynka ubrani na galowo stoją obok siebie. Przez ramię mają przewieszone szrafy w kolorze biało-czerwonym. Chłopiec trzyma w rękach sztandar szkoły w kolorze zielonym. Po lewej stronie stoją w szeregach uczniowie ubrani na galowo. W tle jest dekoracja z napisem i symbolami narodowymi. Troje uczniów ubranych na galowo stoją w poczcie sztandarowym. Przez ramię mają przewieszone s biało-czerwone szarfy. Obok z nich po prawej stronie stoją dwie dziewczynki i dwóch chłopców. Jeden z chłopców trzyma w rękach mikrofon. Po lewej stronie w szeregach stoją uczniowie ubrani na galowo, a z przodu siedzą uczniowie na ławeczkach. Mężczyzna ubrany w garnitur trzyma w rękach mikrofon. Obok stoi chłopiec i dziewczynka ubrani na galowo oraz uczniowie z pocztu sztandarowego. W tle jest dekoracja z napisem i symbolami narodowymi. Dziewczynka ubrana na czarno stoi za keyboardem, druga dziewczynka stoi obok niej i trzyma w rękach oparte o szyję skrzypce. Trzecia dziewczynka siedzi na krześle i trzyma w rękach gitarę.