14 października znany jest powszechnie jako Dzień Nauczyciela👩‍🏫.
W rzeczywistości to Dzień Edukacji Narodowej, stąd jest to święto wszystkich tych, którzy tworzą wielką Szkolną Rodzinę – a więc Nauczycieli, Uczniów i wszystkich Pracowników naszej Szkoły 👩‍🎓👨‍🎓👨‍🏫👩‍🏫👩‍🍳👨‍🍳👨‍🔧👩‍🔬.

Z tej okazji Szkolne Koło Wolontariatu w imieniu Pani Dyrektor i Nauczycieli przygotowało małe niespodzianki w postaci „Słodziaków”. Sympatycznego pluszaka z miłym słowem otrzymał KAŻDY uczeń 🐢.
Dobrze, że jesteście, bo bez Was nie byłoby Nas! ❤️ ❤️❤️
Dziękujemy #CaritasAG za pomoc w organizacji akcji 🙂
Grupa dwunastu uczniów z klasy "0" stoi blisko siebie na środku sali trzymając w rękach uniesionych nad głową maskotki w kształcie żółwia i meduzy. Na ich twarzach jest uśmiech. Dwóch uczniów w koszulkach z napisem "wolontariusz" podchodzi do uczniów siedzących w ławkach. Jeden wolontariusz trzyma w rękach karton pełen maskotek, drugi wręcza maskotki uczniom. Siedemnastu uczniów siedzących w ławkach trzyma w rękach uniesionych nad głową maskotki w kształcie żółwia i meduzy. Na ich twarzach rysuje się uśmiech i zadowolenie.