Zwinne liczby

14.06.2022 r. w naszej szkole odbyły się matematyczno-sportowe zmagania uczniów klas 6 „Zwinne liczby”. Dwie drużyny 5-osobowe konkurowały ze sobą rozwiązując zadania matematyczne z zakresu geometrii, równań i działań na liczbach całkowitych w między czasie wykonując różne ćwiczenia zręcznościowe. Zawodnicy pokonywali tor przeszkód z woreczkiem na głowie, rzucali do celu, skakali na skakance, rzucali do kosza i wykonywali ćwiczenie na wytrzymałość. Rywalizacja była bardzo wyrównana. Pierwsze miejsce zajęła klasa 6A zdobywając o 6 punktów więcej od 6B.

Gratulujemy:
Tatianie Michalik
Justynie Siwik
Kacprowi Klejbor
Tymonowi Suchenia
Stefanowi Dziarnowskiemu
oraz całej drużynie klasy 6B wiedzy i dobrej zabawy.
Sala lekcyjna. Uczniowie stoją w rzędzie trzymając dyplomy i nagrody za zajęcie pierwszego miejsca w konkursie "Zwinne liczby". Sala gimnastyczna. Uczniowie klasy 6B stoją w rzędzie trzymając dyplomy i nagrody za zajęcie drugiego miejsca w konkursie "Zwinne liczby". Pięcioro uczniów klasy 6A siedzi przy stoliku na sali gimnastycznej. Na stole leżą kartki z zadaniami. Uczniowie uśmiechają się. Sala gimnastyczna. Dwóch uczniów biegnie przez tor przeszkód. Na pierwszym planie slalom z kolorowych pachołków. W oddali drabinka przez którą przechodzi uczeń. Sala gimnastyczna. Dwoje uczniów skacze na skakankach. Uczniowie klasy 6B siedzą przy stoliku i rozwiązują zadanie matematyczne. Składają model graniastosłupa z plastikowych elementów.