Znaki drogowe z Blue – Botami

Na podłodze wokół przezroczystej maty z rozrysowaną kratą siedzi 4 dzieci. Dziewczynka dotyka robota, który leży na macie. Na macie rozłożone papierowe znaki drogowe.Tradycyjnie na początku każdego roku szkolnego rozmawiamy o bezpieczeństwie na drodze. Do utrwalenia znaków drogowych uczniowie 2b wykorzystali nasze nowe pomoce – Blue – Boty. Zakodowaliśmy je w ten sposób, aby przejechały trasę zgodnie z napotkanymi znakami drogowymi.

https://www.youtube.com/shorts/5D-ossuqZFE

Na podłodze wokół przezroczystej maty z rozrysowaną kratą siedzi 4 dzieci. Dziewczynka dotyka robota, który leży na macie. Na macie rozłożone papierowe znaki drogowe.

Na podłodze siedzi chłopiec i dziewczynka, pomiędzy nimi mata imitująca miasto, na niej robot, którego dotyka dziewczynka. W tle inne dzieci z matą i robotem.