Zimowe czytanie. Psst…Cisza. Tutaj czyta Klasa…

W ramach realizacji projektu NPRC, biblioteka naszej szkoły zaprosiła wszystkie klasy do zimowego czytania nowo zakupionych książek, w tym wielu nowości wydawniczych. Celem wspólnego czytania jest propagowanie nowych tytułów, a tym samym promocja czytelnictwa wśród całej społeczności szkolnej.
drzwi biblioteki, na których umieszczone są dwa plakaty informujące o zimowym czytaniuSłół na którym, przygotowano propozycje ksiażkowe do czytania dla poszczególnych klas.
Szczegółowe informacje dla wychowawców klas o akcji Zimowe czytanie wyłożone na stole.e
Uczniowie siedzą w ławkach i słuchają czytanej książki

Grupa uczniów, siedzi na dywanie słuchając czytanego fragmentu książki

Grupa uczniów, siedzi na dywanie słuchając czytanego fragmentu książki, którą trzyma nauczyciel

Nauczyciel czyta ksiażkę. Na dywanie w klasie siedzą dzieci, słuchając czytanego tekstu

Kilkoro dzieci, siedzi na dywanie słuchając czytanego fragmentu książki

Dziewczynka czytająca ksiażkę podczas akcji Psss.. tu czyta klasa!

Uczniowie siedzą w ławkach i słuchają czytanej książki

Kilkoro dzieci, siedzi na dywanie słuchając czytanego fragmentu książki