Mikołajki na sportowo w klasie 5B

Uczniowie klasy 5B w tym roku Mikołajki świętowali na sportowo w Klubie Bowlingowym U7 w Gdańsku 🎳 oraz podczas sportowych zmagań na lekcji w-f.  Były emocje, rywalizacja sportowa, integracja, a przede wszystkim dobra zabawa 👍🎅 🎁
Uśmiechnięci uczniowie klasy 5b są ustawieni w dwóch szeregach. W pierwszym szeregu dzieci klęczą, a jedna z dziewczynek leży na boku na podłodze. W drugim szeregu dzieci stoją. Niektóre dzieci na głowach mają czapki św. Mikołaja i trzymają w rękach kolorowe bowlingowe kule. W tle są tory do gry w kręgle i ekrany z punktacją. Trzy dziewczynki i jeden chłopiec stoją na torach bowlingowych i trzymają w ręce kule do gry w kręgle. W tle są podajniki z kulami oraz inne dzieci. Siedmiu uśmiechniętych chłopców stoi ustawionych w szeregu. Trzech z nich ma na głowach czapki św. Mikołaja, a dwóch trzyma kule do gry w kręgle. W tle, po prawej stronie stoi dziewczynka w czapce św. Mikołaja, u góry jest klimatyzator i są szare ściany Cztery dziewczynki stoją dookoła brązowego stołu. Dwie z nich trzymają w rękach białe kartki papieru. Jena z dziewczynek ma na głowie czapkę św. Mikołaja, inna ma okulary. W tle są krzesełka, stoliki i szara podłoga. Trzy dziewczynki stoją w szeregu obok siebie. Pierwsza i trzecia dziewczynką są ubrane tak samo w czerwone koszulki z rysunkami i spodnie w kratkę. Dziewczynka w środku ma na głowie opaskę z rogami renifera. W tle jest klub bowlingowy Uśmiechnięta dziewczynka ubrana w czerwoną sukienkę i czarne getry z czapką św. Mikołaja na głowie i okularami na nosie stoi na torze bowlingowy i trzyma w rękach czerwoną kulę do gry w kręgle. W tle jest podajnik z kolorowymi kulami i dzieci stojące przy stoliku Uśmiechnięta dziewczynka ubrana w brązową bluzę z głową renifera stoi na torze bowlingowym i trzyma w rękach czerwoną kulę do gry w kręgle. W tle jest podajnik z kolorowymi kulami i stoją inne dzieci Uczniowie klasy 5B siedzą na ławeczce na sali gimnastycznej. Z lewej strony ławki dwóch chłopców stoi opartych o białą ścianę ,po prawej stronie jedna z dziewczynek siedzi na parapecie, przed ławeczką trzy dziewczynki siedzą na podłodze, a jedna leży na podłodze na boku. Obok niej stoi niebieski pachołek. Na ścianie wisi zielona tablica z punktacją. Uczniowie klasy 5B siedzą w siadzie skrzyżnym w trzech rzędach na sali gimnastycznej. Ubrani są w stroje gimnastyczne. W tle są brązowe drzwi, białe ściany i sprzęt sportowy.