Zdrowe sałatki z surowych warzyw

W miseczkach, na serwetkach kolorowe, pokrojone różne warzywa jak: rzodkiewka, pomidor, ogarek, sałata, rukola itd.„Zdrowe sałatki z surowych warzyw”.  Lekcja techniki w klasach 5. Nauczyciel Ewa Siemaszko
Na lekcjach techniki uczymy się przygotowywać zdrową, smaczną żywność, dbając równocześnie o jej walory estetyczne.

Uczniowie podczas przygotowywania produktów do sałatkiNa pierwszym planie stoły z porozkładanymi produktami. Uczniowie obierają i kroją warzywa
SAŁATKA nr 1W miseczkach, na serwetkach kolorowe, pokrojone różne warzywa jak: rzodkiewka, pomidor, ogarek, sałata, rukola itd.
SAŁATKA nr 2W miseczkach, na serwetkach kolorowe, pokrojone różne warzywa jak: rzodkiewka, pomidor, ogarek, sałata, rukola itd.
SAŁATKA nr 3W miseczkach, na serwetkach kolorowe, pokrojone różne warzywa jak: rzodkiewka, pomidor, ogarek, sałata, rukola itd.
SAŁATKA nr 4W miseczkach, na serwetkach kolorowe, pokrojone różne warzywa jak: rzodkiewka, pomidor, ogarek, sałata, rukola itd.
SAŁATKA nr 5W miseczkach, na serwetkach kolorowe, pokrojone różne warzywa jak: rzodkiewka, pomidor, ogarek, sałata, rukola itd.
SAŁATKA nr 6W miseczkach, na serwetkach kolorowe, pokrojone różne warzywa jak: rzodkiewka, pomidor, ogarek, sałata, rukola itd.
SAŁATKA nr 7W miseczkach, na serwetkach kolorowe, pokrojone różne warzywa jak: rzodkiewka, pomidor, ogarek, sałata, rukola itd.
SAŁATKA nr 8W miseczkach, na serwetkach kolorowe, pokrojone różne warzywa jak: rzodkiewka, pomidor, ogarek, sałata, rukola itd.
SAŁATKA nr 9W miseczkach, na serwetkach kolorowe, pokrojone różne warzywa jak: rzodkiewka, pomidor, ogarek, sałata, rukola itd.