Z mitologią za pan brat – wyniki

Z przyjemnością ogłaszamy nazwiska nagrodzonych uczniów w Wojewódzkim Konkursie Mitologicznym „Z mitologią za pan brat”. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za nadesłanie ponad 70 ciekawych prac. Zachęcamy również do udziału w przyszłorocznej edycji konkursu! Dyplomy i nagrody zwycięzcom dostarczymy do szkół osobiście lub pocztą w czerwcu.

I miejsceGrzegorz Roda ze Szkoły Podstawowej nr 50 w Gdańsku za pracę „Miłość i przeznaczenie”

II miejsceAda Wilczewska z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego nr 8 w Gdańsku – praca „Niezaplanowana rozłąka. Kartki z kalendarza”

II miejsceJakub Reszka ze Szkoły Podstawowej w Łęgowie – praca „Strapione dusze”

III miejsceJulia Roziewska z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego nr 8 w Gdańsku – praca „Mroczna gra”