WYNIKI MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU

Dzisiaj, w Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień, ogłaszamy wyniki 3 edycji Międzyszkolnego Konkursu na Zakładkę do Książki. Tegoroczny temat nawiązywał do dzisiejszego święta.
Na konkurs wpłynęła rekordowa ilość zakładek – ponad 120! Niestety ponad 50 prac nie spełniło wszystkich wymogów zawartych w regulaminie.Spośród pozostałych dzieł jury po dwudniowych naradach wybrało 14 zakładek. Przyznano 12 równorzędnych nagród, a Dyrektor Szkoły SP 47, p. Barbara Deptała, w tym roku wytypowała aż 2 prace do nagrody Dyrektora Szkoły.Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie i gratulujemy zwycięzcom!W sprawie nagród będziemy się kontaktować z nauczycielami nagrodzonych uczniów. infografika Międzyszkolny konkurs zakładka do książki światowy dzień życzliwości. Wyniki: Nagroda dyrektora szkoła Natalia Łuczkowska sp1 Aleksandra Borsuk sp47 infografika: LAUREACI KONKURSU KATEGORIA "O" Antoni Kaptur SP6 SP Adam Krawczykowski SP SP49 49 Wiktoria Prokopiuk SP 47 KATEGORIA "1" Bartosz Bartosz Budziński SP 60 Majchrzak SP 84 Aleksander Świacki SP 1 Laura Życzkowska SP 1 KATEGORIA "2" Liwia Kędzierska SP 80 Ludwik Czyżak SP 47 Sviatoslav Rybalchenko SP 47 KATEGORIA "3" Julia Cieszewska SP 84 Sara Małecka Trzaskos SP 57 Infografika Zakładki Laureatów konkursu. Pod napisem zdjęcie prac konkursowych.