Wyniki konkursu kaligrafii

Tablica zawierająca wyszystkie prace uczesników, podpisane imięnniem i nazwiskiem. Na dole tablicy wzór tekstu Hymnu Polskiego napisanego pięknym pismemW bibliotece szkolnej zostały ogłoszone wyniki konkursu kaligraficznego z okazji Dnia Niepodległości. Najlepsze prace zostały nagrodzone mięciutkimi pluszakami  oraz dyplomami.
I miejsce Alicja T. z kl. 3a
II miejsce Michał K.z kl. 3a
III miejsce Michalina J.z kl. 3a
Wyróżnienia otrzymali:
Marcelina Ch.z  kl. 3b
Maria O. z kl 3c

Czworo uczniów nagrodzonych w konkursie kaligrafii, trzymają nagrody i dyplomy w tle tablica z pracami uczestników konkursu. Tablica zawierająca wyszystkie prace uczesników, podpisane imięnniem i nazwiskiem. Na dole tablicy wzór tekstu Hymnu Polskiego napisanego pięknym pismem uczennica nagrodzona w konkursie kaligrafii, trzyma dyplom w tle tablica z pracami uczestników konkursu