Międzynarodowe zawody pływackie

Uczeń stoi na tle basenu pływackiego z medalem na szyi. Wokoło ławeczki kibiców oraz siedzący kibice zawodów pływackich. Na basenie, na torach, trwa rywalizacja zawodników. Widać uczniów pływających i przygotowujących się do startu. Miło nam poinformować, że nasz uczeń Marek Kowalski, uczeń klasy VIII E w Międzynarodowych Zawodach Pływackich w Berlinie zajął III miejsce i zdobył brązowy medal na 200m stylem grzbietowym. Duma nas rozpiera i niezmiernie gratulujemy!!!

I pozwolimy sobie zacytować słowa rodziców/opiekunów: „Bardzo dziękuję Pani za słowa uznania i motywację, dzięki której pływanie stało się pasją Marka. To dzięki Takim nauczycielom jak Pani nasz syn dziś ma rozwinięte skrzydła a sport jest ważnym elementem i niech tak pozostanie” Bardzo dziękujemy i gratulujemy!