Wyniki II Międzyszkolnego Konkursu na Zakładkę do Książki „Dzień Kredki”

Po kilku dniach burzliwych narad jury w składzie: Dyrektor SP 47 p. Barbara Deptała, p. Katarzyna Filińska, p. Joanna Kleinowska, p. Aleksandra Oglęcka, p. Małgorzata Sowa i p. Anna Stoltmann wyłoniło z niemal 100 zgłoszeń 17 prac, które spełniły wymogi zawarte w II części konkursowego regulaminu.

Jury przyznało 16 równorzędnych nagród, a Pani Dyrektor, tak jak w ubiegłym roku, przyznała Nagrodę Dyrektora.

Gratulujemy!

Rozdanie nagród odbędzie się 5.12. o godzinie 16.00 w Szkole Podstawowej nr 47 w Gdańsku.
Infografika pokonkursowa: kategoria Asia Buńkowska OA, Szkoła Podstawowa nr 1 w Gdańsku Wanda Gorczyca 0, Szkoła Podstawowa nr 1 w Gdańsku” Infografika pokonkursowa kategoria I Emilia Chojnacka 1A, ZSP nr 1 w Gdańsku Oliwia Cieślukowska 1g, Szkoła Podstawowa nr 1 w Gdańsku Antonina Kwasik 1A, Szkoła Podstawowa nr 86 w Gdańsku Leyla Padem 1A, Szkoła Podstawowa nr 67 w Gdańsku Natalia Zielińska Cota 1C, Szkoła Podstawowa nr 47 w Gdańsku Infografika pokonkursowa: kategoria II Lena ługiewicz 2C, Szkoła Podstawowa nr 1 w Gdańsku nagroda Dyrektora Szkoły Aleksandra Borsuk 2C, Szkoła Podstawowa nr 47 w Gdańsku Zuzanna Dubicka 2C, Szkoła Podstawowa nr 47 w Gdańsku Ola Malinowska 2B, Szkoła Podstawowa nr 1 w Gdańsku Infografika pokonkursowa kategoria III Karolina Durzyńska 3a, Szkoła Podstawowa nr 77 w Gdańsku Marika Lieder 3, Szkoła Podstawowa nr 1 w Gdańsku Karol Ludke 3B, Szkoła Podstawowa nr 77 w Gdańsku Julia Nowak 3a, Szkoła Podstawowa nr 46 w Gdańsku Amelia Pompalska 3a, Szkoła Podstawowa nr 46 w Gdańsku Dawid Pycka 3a, Szkoła Podstawowa nr 65 w Gdańsku Na stole leżą kolorowe zakładki do książek.