Wycieczka klasy 1c do Hevelianum

Przed symulatorem jazdy samochodem za kierownicą siedzi dziewczynka, obok niej stoi trzech uczniów. Klasa 1c wybrała się do centrum, gdzie tajemnice nauki odkrywa się z pasją. Podczas wycieczki do Hevelianum uczniowie wzięli udział w wystawie „Z Energią!”, dzięki której dowiedzieli się wiele o elektryczności, energii i o tym, jakimi sposobami można tę energię zdobyć. Brali też udział w seansie filmowym „Magiczny Globus” w mobilnym planetarium.

Przed symulatorem jazdy samochodem za kierownicą siedzi dziewczynka, obok niej stoi trzech uczniów. W ceglastych murach budynku Hevelianum grupa uczniów klasy 1c bawi się na interaktywnej wystawie z Energią. Na pierwszym planie dziewczynka operująca samolot zasilany energią światła. W ceglastych murach budynku Hevelianum grupa uczniów klasy 1c bawi się na interaktywnej wystawie z Energią. Dwoje uczniów obsługuje tablicę ze świetlnymi pałeczkami. Przed ceglastym budynkiem Hevelianum na trawie stoją rozstawione leżaki, na których siedzą lub leżą uczniowie klasy 1c. W oddali inna grupa uczniów. W ceglastych murach budynku Hevelianum grupa uczniów klasy 1c bawi się na interaktywnej wystawie z Energią. Dwoje uczniów obsługuje zaporę ze statkiem, jedna uczennica wodną kaskadę, pozostali przyglądają się.