Wycieczka do dyniowej farmy

Grupa ok. 20 dzieci stoi i kuca. W tle wiata ozdobiona dyniami.29 września grupy 0a i 0b spędziły miło czas na farmie „Dyniowe Love”. Atrakcji było wiele: szukanie ukrytych dyń w labiryncie z kukurydzy, degustacja dyniowych babeczek, ozdabianie dekoracyjnych dyń według własnego pomysłu, zabawy ruchowe na dmuchanym zamku i placu zabaw, zwiedzanie słomianej osady oraz karmienie kóz. Na zakończenie przygody odbyło się wspólne spotkanie przy ognisku z pieczeniem kiełbasek. Pogoda dopisała, a zabawa była fantastyczna!Grupa ok. 20 dzieci stoi i kuca. W tle wiata ozdobiona dyniami. Grupa ok. 20 dzieci stoi i kuca. W tle wiata ozdobiona dyniami. Grupa ok. 20 dzieci siedzi przy stolikach. Piją herbatkę i jedzą dyniowe babeczki. Grupa ok. 20 dzieci stoi i kuca. W tle wiata ozdobiona dyniami. Grupa ok. 20 dzieci stoi i kuca. W tle wiata ozdobiona dyniami. 2 dziewczynki znajdują się w labiryncie kukurydzy. W rękach trzymają dynie.