Wiosna i ptaki

Dzieci ustawione w dwóch rzędach, jeden stoi, drugi kuca. Dwie stojące dziewczynki trzymają wspólnie karmnik. W tle drzewa i boisko szkolne.Ptaki można dokarmiać w okresie jesienno-zimowym, kiedy pogoda nie sprzyja poszukiwaniom pożywienia. Wraz z nadejściem wiosny, nasi skrzydlaci przyjaciele powinni sami korzystać z pokarmów, które znajdują się w ich otoczeniu. W związku z powyższym uczniowie klasy 2a zdjęli już karmnik, który codziennie uzupełniali porcją świeżego i zdrowego pokarmu.Dziękujemy Rodzicom i Uczniom klasy 2a za pomoc w realizacji tego projektu.
Karmnik przymocowany do drzewa. W karmniku siedzi gołąb. Na drugim planie ogrodzenie i krzaki.