Wigilie klasowe

Dnia 22.12.2023r. odbyły się w naszej szkole Wigilie klasowe. Uczniowie przynieśli potrawy, które przygotowali wraz z rodzicami. Na stołach pojawiło się wiele smakołyków np. barszcz, pierogi, ciasta i inne świąteczne potrawy. W tym uroczystym dniu uczniowie naszej szkoły w odświętnych strojach dzielili się opłatkiem, śpiewali kolędy i składali sobie życzenia. Wszyscy już czują atmosferę zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Dekoracje na korytarzu, zapach choinki w klasie, dźwięk kolęd wprowadza nas w podniosły nastrój. Dziękujemy rodzicom za włączenie się w pomoc w organizowaniu tego dnia.