Jasełka 2023

W sali gimnastycznej na tle dekoracji świątecznej z napisem „Cicha noc...”, na pierwszym planie stoją uczniowie ubrani w stroje postaci z bajek.Magiczny czas świąt zbliża się wielkimi krokami. Wszyscy stają się dla siebie bardziej życzliwi, milsi i zapominają o wszelkich sporach i waśniach. Aby podkreślić wyjątkowy charakter tych świąt, 21 grudnia klasy 0A i 0B przedstawiły Jasełka dla koleżanek i kolegów z klas I-III oraz swoich Rodziców.
Po występie artystycznym najmłodszych uczniów zaprezentował się też Szkolny Zespół Muzyczny „Kropka” z repertuarem świątecznych pastorałek.
W sali gimnastycznej na tle dekoracji świątecznej z napisem „Cicha noc...”, stoją uczniowie klas 0A i 0B. Ubrani w stroje pastuszka, aniołka, postaci z bajek.

W sali gimnastycznej na tle dekoracji świątecznej z napisem „Cicha noc...”, na pierwszym planie stoją uczniowie ubrani w strój pastuszka. W rękach trzymają ciupagi.W sali gimnastycznej na tle dekoracji świątecznej z napisem „Cicha noc...”, na pierwszym planie tańczą ucze nnice ubrane w strój aniołka. Trzymają w rękach lampiony.