Weronika Wołosz potrójnie złota, Julia Chyła srebrna!!!

Aż 3 złote medale wywalczyła uczennica klasy V a – Weronika Wołosz na dwóch imprezach taekwon-do. Pierwsze zawody – międzynarodowy turniej Mazovia Masters Cup odbył się w Ciechanowie w dniach 22-24.11.2019 r. Zawody były rekordowe pod względem ilości zawodników – 860 osób z 62 klubów reprezentujących 10 państw.

Weronika Wołosz reprezentująca Gdański Klub Taekwon-do wypadła znakomicie zdobywając dwa złote medale: w układach dzieci stopi 9-7 cup oraz w walkach w kategorii -36 kg. Ponadto została wybrana Najlepszą Zawodniczką w kategorii dzieci. Gdański Klub Taekwon-do na tych zawodach okazał się najlepszym polskim klubem, zajmując wysokie drugie miejsce w klasyfikacji medalowej, tuż za klubem z Białorusi. Druga impreza – Mistrzostwa Województwa Pomorskiego odbyły się w dniu 30.11.2019 r. w Pruszczu Gdańskim. Tu również padł rekord zawodników – 450 osób z 5 pomorskich klubów. Weronika również nie dała szans przeciwniczkom wygrywając układy młodziczek stopni 7 cup. Bardzo dobrze wypadła również uczennica klasy V d – Julia Chyła. Na Mistrzostwach Województwa Pomorskiego zdobyła srebrny medal w układach młodziczek stopni 7 cup. Obecnie Weronika i Julia to jedne z najlepszych zawodniczek województwa pomorskiego w kategorii wiekowej młodzik"