Mistrzostwa klas IV w dwa ognie

W poniedziałek na szkolnej sali, odbyły się mistrzostwa klas IV w usportowione dwa ognie zorganizowane przez nauczycieli wychowania fizycznego Do zawodów przystąpiły zarówno dziewczynki jak i chłopcy. Każda klasa miała wybrać po 6 osób do danej drużyny.

Drużyny zagrały 2 setowe mecze, do 11 punktów, przy głośnym dopingu koleżanek i kolegów.

1 set stał się łupem chłopców z klasy IV A, którzy wygrali go pewnie 11-8. W drugim secie chłopcy z klasy IV B pod wodzą Tomka wzięli się do roboty. Przez większość seta byli na 2 punktowym prowadzeniu aż do stanu 9-7. Wtedy uczniowie z IV A odrobili starty, by doprowadzić do nerwowej końcówki. Ostatecznie na przewagi drugiego seta wygrała klasa IV A. W wyniku czego zostali oni mistrzami naszej szkoły w usportowione dwa ognie.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom naszych mistrzostw!