Walentynki w oddziałach przedszkolnych

 Grupa uczniów siedzi w ławkach, w sali lekcyjnej. Dzieci przed sobą na ławkach mają pojemniki, do których pipetkami odmierzają płyn.W klasach 0A i 0B obchodziliśmy Walentynki – wyjątkowy dzień wyrażania sympatii, radości, przyjaźni, życzliwości oraz wzajemnego szacunku. Przygotowania trwały już od początku tygodnia Co roku staramy się, aby ten dzień był wyjątkowy! Tradycyjnie zorganizowano pocztę walentynkową. Chętne dzieci wrzucały do specjalnej skrzyneczki kartki walentynkowe dla swoich kolegów i koleżanek.
Odbyły się również nietuzinkowe warsztaty chemiczne ze Świat Eksperymentu, które bardzo zaciekawiły dzieci, a może nawet wzbudziły zainteresowania w kierunku nauk ścisłych. Grupa ok. 20 dzieci znajduje się w sali lekcyjnej. Pierwszy rząd siedzi, drugi stoi. Dzieci trzymają w rękach laurki.

Grupa ok. 20 dzieci znajduje się w sali lekcyjnej. Pierwszy rząd siedzi, drugi stoi. Dzieci trzymają w rękach lizaki-serduszka. Chłopiec nad głową trzyma niebieskie pudełko. W tle tablica korkowa z napisem Walentynki.

 Grupa uczniów siedzi w ławkach, w sali lekcyjnej. Dzieci przed sobą na ławkach mają pojemniki, do których pipetkami odmierzają płyn.

Grupa ok. 20 uczniów klasy 0b siedzi w ławkach, w sali lekcyjnej. Dzieci przed sobą na ławkach mają pojemniki, do których pipetkami odmierzają płyn.