Użycie AED jest dziecinnie proste

Koło HOPR ponownie zawędrowało do zaprzyjaźnionej SP19 z warsztatami z pierwszej pomocy. Tym razem zaproszona ekipa ratunkowa SP47 przeszkoliła pierwszaki z resuscytacji i obsługi defibrylatora AED. Pierwszoklasiści szybko opanowali nowe super moce. Dziękujemy za zaproszenie!
Uczennica Koła HOPR pomaga pierwszoklasiście wykonać uciski klatki piersiowej na fantomie. Na pierwszym planie podłączony do fantoma defibrylator treningowy AED. W tle widać 4 przyglądających się uczniów.Pierwszoklasista ćwiczy masaż serca na fantomie z podłączonymi elektrodami AED. Uczennica koła HOPR symuluje wzywanie pomocy z innym uczniem. W tle przyglądający się uczniowie.4 pierwszoklasistów zespołowo wykonuje RKO z użyciem defibrylatora AED.Uczennica Koła HOPR demonstruje czterem uczniom klasy pierwszej jak właściwie przykleić elektrody defibrylatora AED do klatki piersiowej fantoma.22 uczniów klasy pierwszej pozuje do zdjęcia trzymając fantomy. Przy pierwszoklasistach stoi wychowawczyni i 4 uczennice Koła HOPR.