Uroczysta akademia klas I-III z okazji Dnia Edukacji Narodowej

W sali gimnastycznej, na tle dekoracji z polską flagą, godłem, kwiatami i napisem „CAŁE ŻYCIE JEST SZKOŁĄ”, stoją uczniowie klas drugich w galowych strojach. Na pierwszym planie 10 dziewczynek śpiewających piosenkę. Dwie z nich trzymają mikrofon, a jedna teczkę.Wczoraj uczciliśmy Dzień Edukacji Narodowej – święto polskiej szkoły, święto uczniów, nauczycieli, pracowników obsługi i tych, co szkoły prowadzą i nadzorują. Tegoroczne święto ma wyjątkowy charakter, gdyż 14 października 2023 roku obchodzimy okrągłą, 250. rocznicę powstania Komisji Edukacji Narodowej. W tym dniu uczniowie mają okazję złożyć wszystkim podziękowania za opiekę, przekazywaną wiedzę i za trud włożony w kształtowanie serc i umysłów. W imieniu wszystkich uczniów dziękujemy uroczyście, że jesteście, będziecie i byliście.
W sali gimnastycznej, na tle dekoracji z polską flagą, godłem, kwiatami i napisem „CAŁE ŻYCIE JEST SZKOŁĄ”, stoją uczniowie klas drugich w galowych strojach. Na pierwszym planie 10 dziewczynek śpiewających piosenkę. Dwie z nich trzymają mikrofon, a jedna teczkę. W sali gimnastycznej, na tle dekoracji z polską flagą, godłem, kwiatami i napisem „CAŁE ŻYCIE JEST SZKOŁĄ”, stoją lub siedzą uczniowie klas drugich w galowych strojach. Na pierwszym planie troje uczniów prowadzących, trzymających tekst przemówienia i mikrofon. W sali gimnastycznej na tle rzędów krzeseł z widownią: z uczniami i nauczycielami, stoi pani wicedyrektor, której uczeń wręcza order. Na pierwszym planie werblista grający na instrumencie. W sali gimnastycznej, na tle dekoracji z polską flagą, godłem, kwiatami i napisem „CAŁE ŻYCIE JEST SZKOŁĄ”, siedzą uczniowie klas drugich w galowych strojach. Na pierwszym planie sześcioro uczniów, jeden z nich trzyma mikrofon. W sali gimnastycznej, na tle dekoracji z polską flagą, godłem, kwiatami i napisem „CAŁE ŻYCIE JEST SZKOŁĄ”, siedzą uczniowie klas drugich w galowych strojach. Na pierwszym planie sześcioro uczniów, dwoje z nich trzyma mikrofon, pozostali trzymają rekwizyty w postaci teczek. W sali gimnastycznej, na tle dekoracji z polską flagą, godłem, kwiatami i napisem „CAŁE ŻYCIE JEST SZKOŁĄ”, siedzą uczniowie klas drugich w galowych strojach. Na pierwszym planie sześcioro uczniów, dwoje z nich trzyma mikrofon, a jeden trzyma rekwizyt. W sali gimnastycznej, na tle dekoracji z polską flagą, godłem, kwiatami i napisem „CAŁE ŻYCIE JEST SZKOŁĄ”, stoją uczniowie klas drugich w galowych strojach. Dwie uczennice trzymają mikrofon. Na pierwszym planie troje uczniów siedzących na krzesłach.