Upamiętnienie pamięci bohaterów i ofiar hitleryzmu

Na pierwszym planie dziewczynki zapalające i stawiające na płytę pomnika znicze. Na pomniku wyryte są napisy. Pod pomnikiem leżą wiązanki i inne zniczeW dniu 19 września 2023r. w celu upamiętnienia 84 rocznicy wybuchu II wojny światowej, klasy 7 odwiedziły Cmentarz Ofiar Hitleryzmu na Zaspie.

Uczniowie klas 7 przed pomnikiem.Uczniowie stoją w grupie na tle Pomnika ku czci kolejarzy i celników z Szymankowa. W oddali zieleń drzewAby upamiętnić pamięć wszystkich ofiar hitleryzmu uczniowie symbolicznie zapalili znicze na jednym z pomników.Na pierwszym planie dziewczynki zapalające i stawiające na płytę pomnika znicze. Na pomniku wyryte są napisy. Pod pomnikiem leżą wiązanki i inne zniczeNie zapomnieliśmy również o uczczeniu pamięci młodziutkiej ofiary – Erwinki z Poczty Polskiej, na grób której dołożyliśmy pluszową maskotkę.Na zdjęciu znajduje się grób dziewczynki pokryty różnymi pluszowymi maskotkami. Na płycie, nad umieszczonym zdjęciem, wyryty jest napis "Erwina Barzuchowska zmarła 20.X.1939r.