„Twórczy Konstruktor LEGO 2021r.”

Piąta edycja Szkolnego Konkursu Konstruktorskiego „Twórczy Konstruktor LEGO 2021r.” za nami. Po raz kolejny zabawa popularnymi i najbardziej ekscytującymi klockami na świecie stała się czystą radością, a budowanie nimi dało każdemu dziecku szansę na kreowanie własnych, wymyślonych światów i historii.

Tegoroczna edycja konkursu pod hasłem: „Kosmiczne opowieści” miała na celu uczczenie setnej rocznicy urodzin Stanisława Lema, uznanego autora polskiej fantastyki. Do konkursu zaprosiliśmy po 3 zespoły z każdej klasy II i III wyłonione w drodze klasowych eliminacji. Zadaniem uczestników było zbudowanie obiektów astronomicznych i elementów fantastycznych związanych z wszechświatem. Nasi uczniowie po raz kolejny wykazali się kreatywnością, ale sprawdźcie sami fotorelację. Konkurs rozstrzygnięty, a wręczenie nagród już niebawem.
.